Nasze Pracownie

Chcąc zapewnić Państwa dzieciom jak najlepsze warunki rozwoju, stworzyliśmy przyjazne miejsce do pracy i zabawy, wyposażone w atrakcyjny, atestowany sprzęt oraz ciekawe pomoce terapeutyczne.

Jesteśmy przekonani, że jest to miejsce, w którym dobrze poczują się zarówno dzieci jak i rodzice.

Pracownie Integracji Sensorycznej – posiadamy dwie różnej wielkości klimatyzowane pracownie. Każda z nich wyposażona została w atestowany sprzęt renomowanej firmy Empis oraz szereg atrakcyjnych pomocy dydaktycznych i terapeutycznych.

Ilość i jakoś zgromadzonego sprzętu zapewnia nieograniczone możliwości modyfikowania i dostosowywania działań terapeutycznych do potrzeb i oczekiwań dziecka, jak również wyznaczonych przez prowadzącego celów terapii.

Gabinet logopedyczny – wyposażony w pomoce niezbędne do prowadzenia terapii neurologopedycznej

Gabinet terapii psychologicznej – wygodne wyposażenie gabinetu sprawdza się dobrze na spotkaniach z psychologiem i terapii psychologicznej

Pokój zajęć grupowych – sala przeznaczona do zajęć grupowych min. treningu umiejętności społecznych

Gabinet diagnostyczny – miejsce wielofunkcyjne, gdzie odbywają się diagnozy fizjoterapeutyczne i w razie potrzeby inne  spotkania diagnostyczne.

Wszystkie nasze pracownie są klimatyzowane.

Poczekalnia – zapewniamy przytulne i wygodne miejsce dla rodziców i rodzeństwa pacjenta pozwalające aktywnie i twórczo spędzić czas oczekiwania na zakończenie zajęć terapeutycznych.