Nasze Pracownie

Chcąc zapewnić Państwa dzieciom jak najlepsze warunki rozwoju, stworzyliśmy przyjazne miejsce do pracy i zabawy, wyposażone w atrakcyjny, atestowany sprzęt oraz ciekawe pomoce terapeutyczne.

Jesteśmy przekonani, że jest to miejsce, w którym dobrze poczują się zarówno dzieci jak i rodzice.

Pracownie Integracji Sensorycznej – posiadamy dwie różnej wielkości pracownie. Każda z nich wyposażona została w atestowany sprzęt renomowanej firmy Empis oraz szereg atrakcyjnych pomocy dydaktycznych i terapeutycznych. Oprócz standardowego wyposażenia sali do integracji sensorycznej, dysponujemy:

  • ścianką wspinaczkową
  • bujanym basenem z kulkami
  • stołem do terapii manualnej

Ilość i jakoś zgromadzonego sprzętu zapewnia nieograniczone możliwości modyfikowania i dostosowywania działań terapeutycznych do potrzeb i oczekiwań dziecka, jak również wyznaczonych przez prowadzącego celów terapii.

Gabinet Terapii Słuchowej (Neuroflow / Johansen IAS) i Terapii psychologicznej – w celu zapewnienia wysokiej jakości usług, do diagnozy i terapii wykonywanej w ramach Aktywnego Treningu Słuchowego Neuroflow przeznaczyliśmy odrębne pomieszczenie, w którym dziecko ma zapewnione komfortowe warunki umożliwiające skupienie uwagi na wykonywanych zadaniach.

Wygodne wyposażenie gabinetu sprawdza się również dobrze na spotkaniach z psychologiem i terapii psychologicznej

Poczekalnia – zapewniamy przytulne i wygodne miejsce dla rodziców i rodzeństwa pacjenta pozwalające aktywnie i twórczo spędzić czas oczekiwania na zakończenie zajęć terapeutycznych.